INS-EL dostarcza ponad 400 kW modułów dziennie do klientów z Polski oraz poza granice kraju. Firma jest jednym z największych dystrybutorów modułów fotowoltaicznych Jinko Solar w Polsce. Kontrakt z Jinko Solar w realizacji na ten rok przekracza ponad 130MW mocy modułów. Umożliwia to dostęp do bezpiecznych oraz atrakcyjnych warunków zakupowych, doskonałej dostępności produktów, najwyższą jakość obsługi oraz wiedzy merytorycznej na temat oferty. W naszej ofercie dostępne są moduły serii Cheetah, Tiger, Tiger PRO, Tiger N-TYPE.

 

Zalety wynikające z zastosowanych innowacji technologicznych w modułach Jinko Solar:

1. Half-Cell (HC) Technology – Technologia ogniw połówkowych
Mniejsze straty energii – dzięki zastosowaniu półogniwa prąd elektryczny płynący w każdej szynie zbiorczej zmniejsza się o połowę; ilość strat wewnętrznych w module połówkowym wynosi 1/4 pełnowymiarowego modułu ogniwa. Technologia pozwala na zmniejszone straty zacienienia.

 

2. Multi- Busbar (MBB) Technology
Zwiększenie współczynnika wypełnienia ogniwa poprzez zastosowanie 10 BB, co wpływa na wyższą sprawność modułu. Wydajność ogniw jest poprawiona o 0,4%. W porównaniu z 5BB, odległość transmisji prądu jest o 50% mniejsza, co zmniejsza straty mocy oraz ryzyko mikropęknięć. Okrągłe szyny zbiorcze zapewniają mniejsze zacienienie oraz dużo lepsze odbicie światła przez co znacząco obniżamy I am; możliwość ponownego wykorzystania absorpcji światła i zwiększenia wytwarzania energii.

 

3. Bifacial Technology
Do 25% przyrostu mocy w zależności od albedo i konstrukcji systemu fotowoltaicznego. 12-letnia gwarancja na produkt oraz 30-letnia gwarancja wydajności liniowej.

 

4. Tiling Ribbon Technology
TR (ogniwa ułożone na zakładkę) – brak przerwy pomiędzy ogniwami w pionie, co znacząco zwiększa wydajność modułu – więcej powierzchni czynnej „upakowanej” w tej samej powierzchni modułu. Specjalne uszczelnienie dodatkową warstwą EVA/POE.

 

5. N-Type Technology
Połączenie ogniw połówkowych z technologią Tiling Ribbon wpływa na lepszą odporność na gorące punkty oraz wyższą wydajność. Równowaga przy osiąganiu dużej mocy i niskim napięciu. 15-letnia lub 25-letnia (all black) gwarancja na produkt oraz 30-letnia gwarancja wydajności liniowej.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie modułów fotowoltaicznych.

 

 

 

Pliki do pobrania: