Specjalista ds. ofertowania (Łódzkie)

Łowicz

Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Łowicz
Region: Łódzkie

Opis stanowiska:

  • aktywna współpraca ze stałymi i potencjalnymi klientami
  • aktywna sprzedaż produktów
  • przygotowanie ofert handlowych
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż
  • budowanie dobrego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej
  • systematyczność, uczciwość, obowiązkowość, umiejętność zarządzania czasem i wysoka efektywność oraz jakość realizacji zdań
  • sprawnej obsługi komputera
  • samodzielności i silnej motywacji do pracy
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • czynne prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • samodzielność w działaniu
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracy
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • pracę w zgranym, ambitnym zespole.