Product Manager

Łódź

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej kraju! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Product Managera, projektanta, który będzie wspierał rozwój sprzedaży fotowoltaiki w INSELL.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne dla zespołu handlowego z portfolio produktów dotyczących fotowoltaiki i magazynowania energii
  • Analiza wymagań Klienta pod kątem technicznym
  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży kompleksowych rozwiązań (Smart Grid)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zerwnętrznych dotyczących produktów PV i magazynów energii
  • Wsółpraca z producentami inwerterów, modułów solarnych i magazynów energii

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub elektrotechnicznej
  • Praktyczne doświadczenie w branży PV/OZE
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji technicznych dla Klientów, szkoleń produktowych

Mile widziane:

  • Umiejętność samodzielnego zdobywania/poszerzania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i korzystania z dokumentacji technicznej
  • Ważne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia