Menadżer Rynku Fotowoltaiki

Łódź

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej kraju! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE , fotowoltaicznej w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Menadzera Rynku Fotowoltaiki.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie grupą produktową w branży fotowoltaicznej
  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów produktów głównie w branży fotowoltaicznej
  • Prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów
  • Prowadzenie analiz wyników sprzedażowych
  • Analiza rynku w obrębie branży fotowoltaicznej i poszerzanie oferty o nowych dostawców na rynku polskim i zagranicznym
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami
  • Koordynacja i kontrola dostaw, prowadzenie bieżącej oceny dostawców
  • Współpraca z innymi działami w celu odpowiedniego koordynowania potrzeb zakupowych
  • Współpraca z działem handlowym przy tworzeniu polityki sprzedażowej
  • Współpraca z działem marketingu przy tworzeniu działań marketingowych mających wpływ na rozwój sprzedaży podległej grupy produktowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie pracy w hurtowni i branży fotowoltaicznej)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word)
  • Mile wdziana znajomość programów klasy ERP
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość warunków handlowych oraz doświadczenie w negocjacjach będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz wsparcie oddolnych inicjatyw
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Wynagrodzenie oraz system premiowy adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia