Magazynier – kierowca (Piaseczno)

Mazowieckie

Magazynier – kierowca
Miejsce pracy: Piaseczno
Region: Mazowieckie

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej kraju! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • terminowa obsługa przesyłek
  • transport towarów do Klientów
  • prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracy
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • pracę w zgranym, ambitnym zespole.