Inżynier wsparcia sprzedaży w obszarze fotowoltaiki

Łódź

Miejsce pracy: Centrala – Łódź
Region: Łódzkie

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne dla zespołu handlowego z portfolio produktów dotyczących fotowoltaiki
  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży kompleksowych rozwiązań (Smart Grid)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do ofert
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Rozwój Zespołu Projektów Commercial & Utility

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub elektrotechnicznej
  • Umiejętność/doświadczenie prowadzenia prezentacji technicznych dla klientów

Mile widziane:

  • Umiejętność samodzielnego zdobywania/poszerzania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i korzystania z dokumentacji technicznej
  • Ważne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach